GeoCity.cz » E-shop

 

E-shop

Garmin eTrex Legend HCx

GeoCity.cz2 - e-shop potřeby pro geocaching - Garmin eTrex Legend HCxGarmin eTrex Legend HCx je ručním GPS přístrojem kapesní velikosti s vysoce citlivým GPS čipem umožňující práci v podmínkách se zhoršeným výhledem na oblohu (ulice ve městě, hustý les nebo hluboké údolí). Další významnou předností přístroje je možnost dohrávání podrobných map na standardní microSD datové karty. Model eTrex Legend HCx je vhodným přístrojem pro použití v outdooru, na kole, při hledání pokladů - geocachingu a případně i na motocyklu, v autě nebo na lodi.
Přístroj eTrex Legend HCx pro naše zákazníky a prodejce dodáváme s mapou Topo Czech na CD a také předehranou na datové kartě microSD.

Přístroj eTrex Legend HCx společně s přístrojem eTrex Vista HCx jsou nejmenšími outdoorovými navigacemi značky Garmin, které mají vysoce citlivý GPS přijímač, TFT displej čitelný na slunci, vodotěsné provedení a nabízejí výpočet trasy a automatickou navigaci křižovatku po křižovatce (routing).

Parametry:
Přesnost určení polohy: 15 m nebo méně při normálním režimu GPS, 3 metry se zapnutým WAAS/EGNOS
Slot na micro SD karty použitelnými k dohrávání podrobných map, kompatibilita s edicemi BlueChart, City Navigator, TOPO Czech, Atlas Czech a dalšími
Rozměry přístroje: 56 x 107 x 30 mm
Displej: 43 x 33 mm, rozlišení 220 x 176 pixelů, 256-barevný, trasnreflexivní TFT s podsvětlením Hmotnost: 156 g včetně baterií
Životnost baterií: výdrž až 25 hodin při použití dvou AA alkalických baterií
Základní mapa: obsahuje vestavěnou základní mapu světa, s detailem pro Evropu (silnice 1. třídy, dálnice, obce kolem 1000 obyvatel, průjezdní plány měst). Tato mapa je nahraná napevno v přístroji a nezabírá volné místo na podrobné mapy
Vodotěsnost: dle normy IEC 60529 IPX7 (oddolnost proti vodě při ponoření do hloubky 1 metru po dobu 30 minut)
Body a naplánované trasy: 1000 bodŮ s ikonou, názvem a popisem, 50 naplánovaných tras Záznam trasy: kapacita aktivní paměti na 10 000 záznamů, možnost uložení do jedné z 20 pozic (trasa pak bude zjednodušena na 500 lomových bodů), schopnost zpětné navigace po trase Zvukové upozornění: přiblížení k bodu, utžení kotvy, odchylka od kurzu
Vestavěná GPS patch (pásková) anténa
Další funkce: výběr tónů zvukových upozornění, barevná schémata, stopky, kalendář s výpočtem ideálních časů pro lov a rybolov, fáze Měsíce a Slunce, trasový počítač, funkce pro geocaching.

Výhody modelu eTrex Legend HCx:
• vysoce citlivý GPS čip umožňující práci v podmínkách se zhoršeným výhledem na oblohu.
• slot na standardní datové karty typu microSD.
• 256-barevný displej pohodlně čitelný na slunečním světle výrazně zlepšuje přehlednost mapy a pohled na plánovanou trasu.
• automatický výpočet trasy, přepočítání trasy při odchylce, vedení po trase se zvukovým upozorněním před odbočkou a přehledné menu s velikými barevnými ikonami umožňující snadné vyhledávání bodů zájmu (POI).
• delší životnost bateríí (až 25 hodin).
• mini-USB port umožňující rychlou komunikaci s PC zároveň sloužící jako konektor externího napájení.

Výhody celé řady eTrex, které tyto přístroje učinily nejprodávanějšími, samozřejmě zůstávají zachovány. Podpora systému WAAS či EGNOS je samozřejmostí stejně jako nízká hmotnost, vodotěsnost a uživatelsky přívětivé prostředí. Celé ovládání je navrženo pro použití v jedné ruce pomocí 5 postranních tlačítek a joysticku. Jistě potěší vysoká citlivost na signál, která přináší možnost kvalitnější práce při zhoršených příjmových podmínkách.

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

 

Není na skladě!

4199 Kč